(VIDEO) La Pas prin Judet – primar Stelian Turcu 3 februarie 2015

Va invit sa urmariti Emisiunea La Pas prin Judet din data de 3 februarie, unde primarul Stelian Turci a vorbit despre proiectele de viitor pe care le va realiza la Letcani.

Desi nu suntem in gratiile guvernului actual, comuna noastra continue sa prospere si sa se dezvolte in ciuda piedicilor din sistemul actual.

Dezvoltam strategic comuna Lectani si Impreuna construim viitorul!

4 thoughts on “(VIDEO) La Pas prin Judet – primar Stelian Turcu 3 februarie 2015”

1. Chiar si in opozitie cu guvernarea, domnul primar Stelian Turcu a reusit sa construiasca multe obiective de interes general in Letcani. Felicitari domnule Stelian Turcu si la cat mai multe mandate!

2. Sute de locuitori ai comunei Letcani au participat sambata la taierea panglicii noului sediu al Primariei, o investitie realizata cu bani din bugetul local la initiativa primarului Stelian Turcu.