Raportul de activitate al primarului privind situatia socio-economică a comunei Lețcani pe anul 2016 (VIDEO)

În contextul preocupărilor pentru o reală deschidere şi transparenţă a primăriei Lețcani am prezentat în cadrul sedinței de Consiliu Local din 30 martie raportul de activitate al primarului privind situatia socio-economică a comunei Lețcani.
Prin acest raport punem la dispoziţia cetăţenilor date concrete despre activitatea desfășurată de administrația publică locală, precum și date privind relaţia cu toate instituțiile statului de pe raza comunei noastre.
Consider că datele prezentate în raport pot oferi cetăţenilor
comunei o imagine generală asupra activitaţii noastre în anul 2016, asupra modului si eficienţei rezolvării problemelor comunităţii locale.
Va invit să urmariți înregistrarea de mai jos.