Pentru cresterea nivelului de trai al locuitorilor comunei Letcani in fiecare an realizam lucrari de extindere a retelelor de apa, gaz, electrica si de canalizare cu scopul de a racorda cat mai multe gospodarii la utilitati

Pentru cresterea nivelului de trai al locuitorilor comunei Letcani in fiecare an realizam lucrari de extindere a retelelor de apa, gaz, electrica si de canalizare cu scopul de a racorda cat mai multe gospodarii la utilitati.

Am extins in Letcani apa, gazul si canalizarea si vom continua extinderea retelei si racordarea gospodariilor dupa care vom trece la marea asfaltare a drumurilor.

Primaria Letcani a venit in sprijinul gospodarilor de pe raza comunei noastre cu finantarea lucrarilor de racordare a gospodariilor la reteaua de canalizare.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *